Naši žiaci na celoslovenskej súťaží v prezentácii vedeckých projektov v Bratislave získlai krásne umiestnenie. Prvé miesto získla Lejku Fulajtárová a ako jediná škola na Slovenku boli všetky 4 naše zúčastnené tímy odmenené špeciálnou cenou.
Srdečne blahoželáme:
Kubkovi Klimentovi, Marcelovi Almanovi, Nelke Oštromovej, Veronike Lichej, Veronike Budajovej, Terezke Markovej, Ninke Matúchovej a Lejke Fulajtárovej.