Dňa 30. apríla 2026 sa v Lučenci uskutočnila futbalová súťaž McDonald's Cup, ktorá sa hrala formátom 4+1 hráči. Turnaja sa zúčastnilo celkovo 11 družstiev základných škôl I. stupňa.Naši žiaci predviedli výborné športové výkony, bojovnosť a tímového ducha. Počas turnaja odohrali viacero náročných zápasov, pričom sa im podarilo zvíťaziť v piatich stretnutiach. Jedinú prehru zaznamenali až vo finále, kde po vyrovnanom súboji obsadili konečné 2. miesto. Našu školu úspešne reprezentovali : Janko Dobrocký, Miňo Olšiak, Jožko Oláh, Vera Šuleková, Anička Berkyová, Patrik Bariak, Daniel Bariak, Dominik Mižúr a Markus Berky. Tento úspech je výsledkom ich usilovnosti, disciplinovanosti a vzornej reprezentácie školy. Žiakom srdečne blahoželáme k dosiahnutému výsledku a ďakujeme za výbornú reprezentáciu našej školy.
Mgr. Katarína Harmanová